polski   English

Kraków

miasto królów

Warszawa

stolica Polski

Gdańsk

perła północy

WYCIECZKI PO POLSCE

Zapraszamy w pełną niesamowitych wrażeń podróż po najpiękniejszych zakątkach naszego kraju. Polska z uwagi na swą niezwykłą różnorodność stała się jedną z najbardziej pożądanych, europejskich destynacji wyjazdowych. Jako renomowany polski Touroperator proponujemy Państwu szeroki wybór usług idealnie dopasowanych do Państwa potrzeb. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu podchodzimy indywidualnie do każdego klienta, a oferowane programy wyjazdów spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających turystów.

W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Od lat tworzymy bowiem dla Państwa niezapomniane wyjazdy, podczas których mogą Państwo odkryć piękno i niesamowitą historię tego słowiańskiego kraju. Dzięki temu, iż Polska ma tak wiele do zaoferowania oprócz standardowych programów grupowych tworzymy dla Państwa również dedykowane wyjazdy, takie jak między innymi: wyjazdy firmowe, programy motywacyjne, oferty dla klientów indywidualnych wymagających usług de luxe, grupy pielgrzymkowe, a także ciekawe propozycje dla tych, którzy szukają wiedzy wykraczającej poza ramy standardowego zwiedzania. Wszystkie atrakcje sprawiają, że podróże do Polski są jedną z najlepszych opcji do wyboru na zwiedzanie, wypoczynek lub integrację grupową spośród wszystkich europejskich destynacji.

Zapraszamy do odkrywania z nami przepięknych krajobrazów, średniowiecznych miast, niezwykle bogatej historii oraz wschodnioeuropejskiego dziedzictwa kraju będącego bramą między Zachodem a Wschodem Europy. Pokażemy Państwu najwspanialsze polskie zabytki i wyjątkowe miejsca, które na zawsze zapadną w Państwa pamięci. Ale Polska to nie tylko zwiedzanie, to także idealne miejsce do spędzenia wakacyjnego wypoczynku - od nadmorskich kurortów, przez wspaniałe pojezierza, aż po górskie ośrodki narciarskie.

Powierz nam organizację swojego wyjazdu, a gwarantujemy, iż zakochają się Państwo w Polsce i wrócą tu jeszcze nie raz!

Polska

Jest piękna

Co nas wyróżnia:

DOŚWIADCZENIE

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży turystycznej gwarantujemy niezapomniane przeżycia.

WYSOKI STANDARD

Drobiazgowo dopasowujemy usługi do potrzeb naszych klientów. Przy wyborze hoteli, restauracji oraz środków komunikacji stawiamy na wysoką jakość.

ZNAKOMITA ZAŁOGA

W trakcie wycieczek uczestnikami zaopiekują się wykwalifikowani piloci, których charakteryzuje ogromna wiedza. Reszta zespołu z najwyższą starannością zadba o komfort i zadowolenie klientów.

WIELKIE ZAMIŁOWANIE DO PRZYGÓD

Jesteśmy pewni, że czas spędzony z nami, na długo pozostanie w pamięci uczestników.